طراحی داخلی

طراحی داخلی طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم ارتقای فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراحی داخلی شامل ایجاد طرحی برای چیدمان و ظاهر فضا، از جمله انتخاب مبلمان، رنگ، مواد و سایر عناصر تزئینی است.

همچنین ممکن است شامل استفاده از نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) برای ایجاد مدل های سه بعدی از فضا و تجسم گزینه های مختلف طراحی باشد.

طراحی داخلی یک حرفه چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضا، بازرسی سایت، برنامه نویسی، تحقیق، ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و اجرای طرح است. یک طراح داخلی با مشتریان کار می کند تا نیازها و ترجیحات آنها را تعیین کند و سپس طرحی طراحی می کند که این نیازها را برآورده می کند و در عین حال الزامات عملکردی و زیبایی شناسی فضا را نیز در نظر می گیرد.

سبک های طراحی مختلفی وجود دارد که می توان در طراحی داخلی از آنها استفاده کرد، از جمله سبک های سنتی، مدرن، معاصر، بوهمی و مینیمال. یک طراح داخلی حرفه ای می تواند به شما کمک کند یک طراحی منسجم و شیک برای فضای خود ایجاد کنید، چه به دنبال به روز رسانی یک اتاق یک نفره یا طراحی مجدد کل خانه خود باشید.

 

کلمه کلیدی خود را وارد کنید