services

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان

طراحی بیرونی ساختمان به ظاهر نمای بیرونی ساختمان از جمله شکل، اندازه و مصالح به کار رفته در ساخت آن اشاره دارد. همچنین شامل هر گونه ویژگی معماری مانند پنجره ها، درها، بالکن ها و عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
طراحی ساختمان

طراحی ساختمان

طراحی ساختمان به فرآیند ایجاد نقشه ها و مشخصات برای ساخت یک ساختمان اطلاق می شود. این شامل تعیین اندازه و چیدمان ساختمان، انتخاب مصالح و تکمیل، و مشخص کردن سیستم های مکانیکی و الکتریکی است.

ادامه مطلب
تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان از نیازهای اساسی و مورد نیاز هر ساختمان می باشد. به بیان دیگر ، تاسیسات ساختمان، اجزای حیاتی هر ساختمان را تشکیل می دهند. این سیستم ها مربوط به شرایط حرارتی ، دیداری ، شنیداری و بهداشتی که برای راحتی ، آرامش و آسایش ساکنان ساختمان لازم و ضروری می باشد ، را فراهم می کنند.تاسیسات ساختمان بایستی به خوبی طراحی شوند تا به درستی کار کنند . همچنین این سیستم ها می بایستی با سیستم ساختاری ساختمان هماهنگ باشند که این امر مستلزم دانش و تخصص مهندسان و معماران حرفه ای ساختمان است .

ادامه مطلب
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی فرآیند تزئین داخل ساختمان یا فضا برای زیباتر کردن و کاربردی تر کردن آن است. طراحی دکوراسیون داخلی شامل ایجاد طرحی برای چیدمان و ظاهر فضا از جمله انتخاب مبلمان، رنگ، متریال و سایر عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم ارتقای فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراحی داخلی شامل ایجاد طرحی برای چیدمان و ظاهر فضا، از جمله انتخاب مبلمان، رنگ، مواد و سایر عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
نظارت ساختمان

نظارت ساختمان

نظارت ساختمان صرفاً مربوط به رعایت نکات فنی در ساخت یا بنا خلاصه نمی‌شود بلکه برای انجام درست نظارت ساختمانی علاوه بر احاطه به نکات فنی نیاز است که ناظر ساختمان به آیین‌نامه‌های حقوقی، ایمنی و دیگر آیین‌نامه‌های فنی حوزه ساخت‌وساز مسلط باشد.شروع کار یک ناظر از قبل از صدور مجوز برای یک ساختمان آغاز شده و مراحلی مثل نظارت بر تخریب بنای قبلی و همچنین نظارت بر گودبرداری و … تا اتمام کار را در برمی‌گیرد.

ادامه مطلب
طراحی

طراحی

گروه پی ام تی یک شرکت شناخته‌شده و پیشرو در صنعت ساختمان‌سازی است که با بهره‌مندی از بهترین و مجرب‌ترین مهندسان و مشاوران معماری، آماده ارائه مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین خدمات طراحی ساختمان، طراحی و معماری سازه، خدمات مشاوره، نظارت، مدیریت و اجرای پروژه‌های ساختمانی، طراحی داخلی، طراحی نما، نوسازی منازل مسکونی و اداری، مشارکت در ساخت، طراحی حرفه‌ای ویلا و باغ و…به شما عزیزان می‌باشد.

ادامه مطلب
مشاور ساخت و ساز

مشاور ساخت و ساز

مشاوره ساخت و ساز از جمله مواردی است که هرکس در زمان ساخت و ساز نیازمند دریافت آن است. بسیاری از کسانی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت میکنند، این موضوع برایشان اهمیت جدی دارد که بتوانند از یک مشاور خوب در زمینه ساخت و ساز مشاوره دریافت کنند. از گذشته ها تا به امروز مسئله ساخت و ساز یک مسئله بسیار مهم تلقی میشد چرا که ساختمان ها به عنوان تنها سرپناه انسان این وظیفه را داشتند تا به خوبی محکم و مطمئن بمانند. اما همیشه این مسئله شدنی نبود و به همین دلیل هم بسیاری از ساختمان هایی که ساخته میشد، دچار ایرادات مختلف بود. این ایرادات را میتوان با تجربه کافی که در طول ساخت ساختمان های مختلف وجود دارد برطرف کرد اما همیشه این موضوع اهمیت داشت که این تجربه را از کجا و به چه شکل میتوان کسب کرد.

ادامه مطلب
بازسازی

بازسازی

رای بازسازی خانه و بازسازی مسکونی قبل از هر چیز باید به هدف این بازسازی نگاهی عمیق بیاندازیم. بسیاری از مواقع بازسازی خانه به دلیل خرابی در خانه و به خصوص تاسیسات ساختمان اتفاق می افتد . بسیاری از مواقع هم بازسازی مسکونی به دلیل فرسودگی فضا های داخلی مانند دیوار ها و یا عدم پاسخگویی مناسب به نیاز های امروزی انجام میشود.

ادامه مطلب

کلمه کلیدی خود را وارد کنید