طراحی

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان

طراحی بیرونی ساختمان به ظاهر نمای بیرونی ساختمان از جمله شکل، اندازه و مصالح به کار رفته در ساخت آن اشاره دارد. همچنین شامل هر گونه ویژگی معماری مانند پنجره ها، درها، بالکن ها و عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
طراحی ساختمان

طراحی ساختمان

طراحی ساختمان به فرآیند ایجاد نقشه ها و مشخصات برای ساخت یک ساختمان اطلاق می شود. این شامل تعیین اندازه و چیدمان ساختمان، انتخاب مصالح و تکمیل، و مشخص کردن سیستم های مکانیکی و الکتریکی است.

ادامه مطلب
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی فرآیند تزئین داخل ساختمان یا فضا برای زیباتر کردن و کاربردی تر کردن آن است. طراحی دکوراسیون داخلی شامل ایجاد طرحی برای چیدمان و ظاهر فضا از جمله انتخاب مبلمان، رنگ، متریال و سایر عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم ارتقای فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراحی داخلی شامل ایجاد طرحی برای چیدمان و ظاهر فضا، از جمله انتخاب مبلمان، رنگ، مواد و سایر عناصر تزئینی است.

ادامه مطلب
طراحی

طراحی

گروه پی ام تی یک شرکت شناخته‌شده و پیشرو در صنعت ساختمان‌سازی است که با بهره‌مندی از بهترین و مجرب‌ترین مهندسان و مشاوران معماری، آماده ارائه مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین خدمات طراحی ساختمان، طراحی و معماری سازه، خدمات مشاوره، نظارت، مدیریت و اجرای پروژه‌های ساختمانی، طراحی داخلی، طراحی نما، نوسازی منازل مسکونی و اداری، مشارکت در ساخت، طراحی حرفه‌ای ویلا و باغ و…به شما عزیزان می‌باشد.

ادامه مطلب

کلمه کلیدی خود را وارد کنید